Strona główna Produkty O firmie Praca Media Aktualności Kontakt Katalog PDF
+48 609 225 226
+48 601 339 311

Firma A. ŁODYGA

Założona w 1991 r. – jest producentem pras pneumatycznych do klejenia elementów drewnianych i z tworzywa sztucznego. Oferta firmy skierowana jest do stolarzy, firm produkujących meble oraz elementy stolarki otworowej i budowlanej, tartaków, firm produkujących elementy z tworzywa sztucznego - klejone warstwowo, osób indywidualnych - realizujących własne pasje tworzenia w drewnie.

Produkowane przez nas prasy pneumatyczne służą do:

1 klejenia drewna litego w płyty, stopnie schodowe, blaty, siedziska, parapety, itp.
2 klejenia i montażu okien, drzwi, ram, podobrazi i wszelkich konstrukcji ramowych
3 klejenia drewna na długość i pod kątem na różne rodzaje łączeń
4 klejenia drewna litego w krawędziaki, belki, elementy konstrukcyjne stolarki otworowej, obłogowania i okleinowania na zimno
5 klejenia deskorolek, sanek, krzeseł, skrzynek, szufladek, warstwowo podłogi
6 tapicerowania oraz klejenia innych elementów niestandardowych

Dysponujemy doświadczonym zespołem inżynierów i techników

Projektujemy i wykonujemy prasy wg własnych pomysłów oraz pod indywidualne zamówienie klienta. Wysoką jakość produktu finalnego zapewniamy stosując podzespoły renomowanych producentów oraz certyfikowaną stal. Produkowane przez nas prasy wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami oraz przepisami unijnymi. Każda maszyna otrzymuje certyfikat - Deklarację Zgodności WE i oznaczona jest symbolem CE.

Oprócz szerokiej gamy pras pneumatycznych, oferujemy wysokiej jakości stolarskie ściski śrubowe własnej produkcji - do klejenia drewna, wykonane na profilach stalowych. Zamocowane na dedykowanych stojakach, stanowią doskonałą alternatywę dla pras pneumatycznych w zastosowaniach indywidualnych. W uzupełnieniu oferty proponujemy nakładarki kleju: ręczne, mechaniczne lub ciśnieniowe.

Produkowane przez nas urządzenia sprawdzają się przy klejeniu każdego rodzaju drewna. Charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją, wysoką jakością wykonania, dużą wydajnością i bezpieczeństwem użytkowania. Za innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne firma została uhonorowana tytułem LIDERA NOWOCZESNEGO STOLARSTWA oraz ZŁOTYM MEDALEM przyznanymi na targach branżowych w Poznaniu i Katowicach - Drema i Mebelexpo.

Newsletter

Zapisz się i dowiedz się pierwszy o nowościach.