Strona główna Produkty O firmie Praca Media Aktualności Kontakt Katalog PDF
+48 609 225 226
+48 601 339 311
2016-09-06

"MASZYNY W PRZEMYŚLE DRZEWNYM" 3/2016

Ściski stolarskie i prasy pneumatyczne – tam, gdzie liczy się efektywność.

Prasy pneumatyczne do klejenia drewna litego, montażu, okleinowania, obłogowania, klejenia na długość na mikrowczepy oraz śrubowe ściski ręczne i nakładarki kleju firmy Steblo to jedne z najchętniej kupowanych przez zakłady stolarskie urządzeń w Polsce. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas nadchodzącej edycji targów DREMA.

Zobacz PDF
2016-09-06

"GAZETA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO" 09'2016

Profesjonalne klejenie drzwi, okien i płyt meblowych.

Prasy | Do stolarni i firm meblarskich.

W tym roku firma Steblo pokaże w Poznaniu standardową ofertę maszyn do klejenia drewna, w tym prasy do klejenia montażowego drzwi, okien i mebli, a także popularne prasy do klejenia na długość metodą na mikrowczepy.

Zobacz PDF
2016-02-22

"KURIER DRZEWNY" 02/2016

Prasy i ściski stolarskie od STEBLO.

Firma STEBLO od początku działalności zajmuje się produkcją maszyn stolarskich. Są wśród nich między innymi prasy pneumatyczne do: klejenia drewna litego (trapezowe i wiatrakowe), montażu (okien, drzwi, ramek, szuflad), obłogowania i okleinowania oraz klejenia na długość na mikrowczepy. Produkty polecane przez STEBLO, dzięki znanej powszechnie niezawodności, wydajności i wysokiej jakości wykonania, są jednymi z najchętniej i najczęściej kupowanych przez zakłady stolarskie w całym kraju.

Zobacz PDF
2015-12-21

'MASZYNY W PRZEMYŚLE DRZEWNYM" 4/2015

Klejenie i montaż drewna bez ryzyka błędu.

Podczas ostatniej edycji targów DREMA swoje produkty prezentowała firma STEBLO Arkadiusz Łodyga. Wśród dostępnych do tej pory w ofercie maszyn do klejenia i montażu drewna producent pokazał także kilka nowości, między innymi prasę montażową z płytą otworową, przeznaczoną do montażu stolarki otworowej, architektury ogrodowej, mebli skrzyniowych czy frontów meblowych.

Zobacz PDF
2015-12-21

"KURIER DRZEWNY" 12/2015

Oferta firmy STEBLO na targach DREMA 2015.

Urządzenia marki STEBLO, dzięki szerokim możliwościom zastosowania oraz wysokiej jakości wykonania, wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających tegoroczne targi w Poznaniu. Na stoisku firmy potencjalni klienci mogli bezpośrednio zapoznać się z najbardziej popularnymi urządzeniami do klejenia i montażu drewna.

Zobacz PDF
2015-11-09

"GAZETA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO" 11'2015

Zmontują z odpadów okno lub drzwi - popularne prasy do klejenia i montażu drewna na targach DREMA w Poznaniu.

Firma Steblo przywiozła na targi Drema standardowe maszyny, także nowe propozycje. Wśród maszyn do klejenia i montażu drewna były m.in.: prasa trapezowa z podtrzymkami w wersji standardowej, prasy do klejenia na długość (na mikrowczepy), ściski stolarskie śrubowe w różnych wersjach (do klejenia płyt, ramek, drzwiczek itp.) oraz prasa do montażu okien i drzwi w wersji standardowej i z płytą otworową, która była nowością oferowaną na Dremie.

Zobacz PDF
2015-09-30

"MASZYNY W PRZEMYŚLE DRZEWNYM" 3/2015

Producent maszyn do klejenia i montażu drewna – STEBLO – cieszy się ogromnym zaufaniem klientów w branży stolarskiej, a wyroby polecane
przez firmę, dzięki swej niezawodności, wydajności i wysokiej jakości wykonania są jednymi z najczęściej i najchętniej kupowanych przez zakłady stolarskie w całym kraju.

Zobacz PDF
2015-09-18

Kurier Drzewny 10/2015

Urządzenia z każdej kategorii
- Wydarzenie, jakim są targi, to zawsze dobry moment, aby zaprezentować i wypromować nowe produkty. Podczas
tegorocznej DREMY przedstawimy szeroki asortyment urządzeń do klejenia i montażu drewna, a na naszym stoisku będzie
można zapoznać się z każdym z nich bezpośrednio podczas pracy - informuje Arkadiusz Łodyga z firmy STEBLO.

Zobacz PDF
2014-10-15

Kurier Drzewny 10/2014

Do klejonki, montażu i tapicerki - W tym roku na stoisku firmy STEBLO TECH-FA Arkadiusz Łodyga, oprócz stałej oferty przedsiębiorstwa, zostało przedstawionych pięć nowych urządzeń.

Nowości zostały wdrożone w pięciu kategoriach produktowych, którymi między innymi zajmuje się przedsiębiorstwo. W kategorii ścisków i stojaków odwiedzający targi mogli się zapoznać z dwu funkcyjnym stojakiem pionowym z płytą otworową, służącym do produkcji klejonki.

Zobacz PDF

Newsletter

Zapisz się i dowiedz się pierwszy o nowościach.